Season spa jaunumi

Ziema Pavasaris Vasara Rudens Visi jaunumi
Jūnijs 18, 2018

Darba laiks Lígo svétkos 2018

SALONA SEASON SPA DARBA LAIKS LÍGO SVÉTKOS 2018 :
23.Jūnijā   SLĒGTS
24.Jūnijā   SLĒGTS 
 


Aprīlis 19, 2018

Akupunktūras Speciāliste Rīgā

Akupunktūras speciāliste Jeļena Gerasimova drīz būs klāt! Pieņems no 20. junija līdz 30. junijam 2018.gada. Neazmirstiet iepriekš pierakstīties!!!


Marts 29, 2018

Darba laiki Lieldienās 2018

SEASON SPA DARBA LAIKI LIELDIENĀS 
30.Martā   STRADĀJAM SAĪSINATI
31.Martā   STRADĀJAM SAĪSINATI
1.Aprīlī     SLĒGTS
2.Aprīlī     STRADĀJAM SAĪSINATI 

Informācija: +371 67092292


Februāris 14, 2017

JAUNUMS! DETOX MASSĀŽA

Detox programma samazina celulītu, aizkavē atkārtotu tā veidošanos, atbrīvo ādu no atmirušām šūnām, uzlabo vispārējo organisma stāvokli, ko radījusi slikta cirkulācija. Palīdz iekustināt un izvadīt ilgstoši veidojošos zemādas tauku uzkrājumus un uzlabo limfas plūsmu, nogludina, nostiprina un tonizē ādu, padarot to tvirtu un maigu. Masāža nodrošina liekā šķidruma izvadīšanu no organisma. Procedūras laikā veiktā vēdera masāža uzlabo zarnu darbību, palīdz atbrīvoties no gadiem uzkrātiem toksīniem. 

Organisma Detox programma domāta:
cilvēkiem pēc ilgstošām slimošanām, kad lietoti medikamenti. 
Sportistiem pēc smagām fiziskajām slodzēm, lai palīdzētu no ķermeņa izvadīt pienskābi.
Pēc ilgstošiem, gariem lidojumiem, kad spiediena rezultātā ķermenī ir šī nepatīkamā, „piepūsta balona”sajūta.

1st.30 min. - 75 EUR


Janvāris 23, 2017

JAUNS LPG Cellu M6 Integral tagad MŪSU SALONĀ!

Šī endromoloģiskā masāža ir 10 reizes efektīvāka par roku masāžu. Ērta un bezsāpīga procedūra jebkuru estētisku problēmu atrisināšanai.

Metode „Endermoloģija” kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.
Metode „Endermoloģija” kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.

Procedūras laikā pacients uzvelk speciālo endermoloģijas kostīmu, kas nodrošina ķermeņa efektīvu kontaktu ar ritenīšiem un iedarbību uz organisma audiem. Procedūras intensitāti var regulēt individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, ritenīšu spējas saturēt un apstrādāt ādas kroku, kā arī no klienta sajūtām. Endermoloģijai ir neiedomājami plašs lietojuma spektrs: to lieto terapijā, estētikā un sportā.

Aparāta Cellu M6 Integral priekšrocības klientam:

 • Pateicoties jaunās masāžas manipulas konstrukcijai, apstrādājamās krokas apjoms palielinās 2 reizes, kas ļauj ievērojami uzlabot LPG procedūru rezultātus.

 • Lipolītiskais (tauku sadedzināšanas) efekts pēc procedūras palielinās par 50-70% (pierādīts ar klīniskajiem izmeklējumiem).

 • Patīkamākas un komfortākas sajūtas procedūras laikā.


Janvāris 18, 2017

Jaunums! Aromamasāža

Arommasāža - cena 50 €/ 50 min

Aromdiagnostika – cena 50 €/ par seansu 1,5 stunda

Ēterisko eļļu kombinācija massāžai – cena sākot no 20 €

 

Aromterapija ir spēcīga koriģējoša un psiholoģiski komfortabla procedūra. Ieelpojot 100%-īgi dabīgus aromātus, tiek iedarbināts pašregulācijas un pašatjaunošanās mehānisms, palielinās seksualitāte.

Atcerieties savu pašsajūtu pēc pastaigas dabā, kur gaiss ir piesātināts ar dabīgām smaržām. Tās rezultātā uzlabojas kopējā pašsajūta un noskaņojums, samazinās stress un iekšējais sasprindzinājums, Jūs sajūtat jaunu spēku pieplūdumu.

Izmantojot 100 dažādas ēteriskās eļļas, dodot dažām no tām priekšroku vai citas savukārt noraidot,  tiek veikta aromdiagnostika. Tās rezultātā tiek sastādīta cilvēka patreizējā psihoemocionālā stāvokļa korekcijas vai profilakses individuālā programma.

Aromdiagnostika – kāds ir tās mērķis?

Aromdiagnostikas galvenais mērķis ir noteikt cilvēka stāvokli un rekomendēt viņam līdzekļus, kā iedarboties uz savu psihoemocionālo stāvokli un to ietekmēt, lai labāk varētu adaptēties konkrētai dzīves situācijai. Ņemot vērā aromdiagnozes rezultātus, tiek sastādīts esošā stāvokļa korekcijas individuālais plāns. To realizējot ēteriskās eļļas stabilizēs bremzēšanas / uzbudinājuma procesus, palīdzēs regulēt nervu sistēmas stāvokli un psihoemocionālo fonu, kā arī spēcīgi pozitīvi ietekmēs organismu kopumā.

Veicot aromdiagnostiku Jūs iegūsiet:

1. Informāciju par savu psihoemocionālo stāvokli.

2. Rekomendācijas sava fiziskā stāvokļa koriģēšanai izmantojot ēteriskās eļļas.

3. Aromterapijas procedūru, pēc kuras sajutīsiet jaunu spēku un enerģijas pieplūdumu.


Septembris 24, 2016

Bio Sculpture Gel

BIO SCULPTURE GĒLS - Līderis nagu kopšanā ir pieejams mūsu salonā


Decembris 09, 2015

Relaksējoss Marokas Masāžas Rituāls

 •   Patiesa masāžas māksla, kas iedarbojas uz visu ķermeni ar maigi parfimēto karsto argana eļļu. Masāžas meistara zinošās rokas mazinās savilktos mezglus un ķermeņa spriedzi, izvadot toksīnus, mazinot muskuļu sāpes, vienlaikus nodrošinot bezgalīgi patīkamu labsajūtu.

 • Attīrošs un eksfoliējošs skrubis ar tradicionālajām melnajām ziepēm

 • Atklājiet šo ķermeņa attīrīšanas procesu, kas pārmantots no austrumu pirts tradīcijām. Marokas Beldi melno ziepju pamatā ir sena recepte, kas dziļi eksfoliē un sniedz ādai zīdainu maigumu. 
   

 • Pilna SPA rituāla ilgums 3 stundas

 • Cena (līdz 2 personām) 300,00 €

 • Par katru papildus personu virs 2 +1 persona 70,00 €

 • Maksimālais viesu skaits 4 personas


Decembris 09, 2015

Tonizējoss Indijas Ājurvedas Massāžas Rituals

Tonizējošaja masāža ar karstu eļļu, kuras pamatā ir gadu tūkstošus sena Āzijas tradīcija, tiek izmantota uzmundrinošu glaudīšanas kustību kombinācija. Izbaudiet vaniļas un kardamona aromātus, kurus piedāvā šī procedūra, palīdzot atbrīvot muskuļus, nodrošinot veselīgu miegu un padarot ādu zīdaini maigu.

 • Atjauninošs aromātisks skrubis ar vērtīgām un retām garšvielām

 • Ieprieciniet sevi, izbaudot senu rituālu, kura pamatā ir dziļi iesakņojusies Javas ķermeņa atjaunināšanas tradīcīja. Fascinējoša zemes smarža un lielisks ādas atjaunināšanas rituāls, kurā izmantotas pikantas garšvielas un jūras sāls, ļaus jums iegūt zīdaini gludu ādu un stimulējošas enerģijas sajūtu.

 • Pilna SPA rituāla ilgums 3 stundas

 • Cena (līdz 2 personām) 300,00 €

 • Par katru papildus personu virs 2 +1 persona 70,00 €

 • Maksimālais viesu skaits 4 personas


Jūnijs 13, 2014

Mūsu salonā BIOLOGIQUE RECHERCHE

BIOLOGIQUE RECHERCHE ekskluzīvo kosmētiku lietošanai majās tagad varat iegādāties mūsu salonā!