season spa komanda

Season Spa - ir pārsteidzoša iespēja izbaudīt relaksācijas,skaistuma un bezgalīga miera atmosfēru, kā arī ķermeņa un dvēseles svētkus.

Frizētava

Aida Maifat

Vīriešu meistars. Darba pieredze 17 gadi

Aleksandra Dedova

Frizieris-stilists (sieviesu meistars). Darba pieredze 20 gadi. Diplomi: Tony&Guy, Vidall Sassond, Dolores, Patrick Cameroon, Movinghair, Twinsteam, GlobalKeratin.

Izabela Jefimova

Frizieris-stilists (sieviešu meistars). Darba pieredze 10 gadi, 7 no tiem salonā "Šade". Izgāju apmācibu un kvalifikācijas paaugstināšanas kursus izcilakajās frizier-mākslas skolās: “VidalSassoon”.

Aleksandrs Priščepovs

Aleksandrs ir viens no Baltijas valstīs atzītākajiem stilistiem-frizieriem. No pašas bērnības viņš apzinājās, ka vēlās kļūt par stilistu-frizieri un ir īsts savas profesijas piekritējs.

Jeļena Koblova

Frizieris-stilists vispārējs (sieviešu, vīriešu, bērnu) Darba pieredze 16 gadi. Diplomi: Tony&Guy, Vidall Sasson, TWINSTEAM, movinghair. Global Keratin matu ārstēšana. Izmanto Goldwell, Elumen krāsas.

Julija Titova

Frizieris-stilists vispārejs (sieviešu,vīriešu). Darba pieredze 17 gadi. Frizier-mākslas vadošo skolu diplomi:“Tony& Guy”, “VidallSasson”, “GlobalKeratin”, strādaju ar Goldwell, Elumen matu krāsām.

Larisa Čileka

Frizieris-stilists (sieviešu meistars). Darba pieredze 13 gadi. Vadošo frizier-mākslas skolu diplomdarbi: “Tony& Guy”, “Vidall Sassoon". “Global Keratin” matu taisnošana un ārstēšana. Permanentā makijāža meistars.

Marianna Obdarčuk

Frizieris-stilists. Vispārējs (vīriešu, sieviešu). Darba pieredze 15 gadi. Pabeidza augstākos frizier-mākslas un frizier kvalifikacijas paaugstināšnas kursus labakās frizier skolās: “Vidal Sassoon”.

Manikīrs / Pedikīrs

Elina Masalkina

Manikīra un pedikīra meistare. Darba pieredze 13 gadi. Pabeidza “Passo” ārstnieciskā pedikīra skolu,klasiskais,spa-pedikīrs un arstnieciskais.

Žanna Matova

Manikīra un pedikīra meistars.(klasiskais, SPA, sausais pedikīrs un manikīrs,gēla un akrila nagu piaudzēšana, nagu dizains) Darba pieredze 27 gadi.Pabeidza “Creative” akadēmiju un “4CN” skolu.

Kosmetoloģija

Anita Tuča

Beigusi Starptautisko CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolu. Veic sejas kopšanas procedūras ar Cellcosmet, SWISS Perfection un Biologique Recherche kosmētikām, vaksāciju un LPG aparātprocedūras sejai.

Diāna Mūrniece

Pabeidza Starptautisko estētikas skolu. Ieguva profesionālo Zelta diplomu kosmetologijas jomā un "CIEFEC" starptautisko diplomu. Specializācija: sejas kopšana.

Jelena Ignate

Fotoepilācijas un fotoatjaunošanas specialiste, vaksācija, oxyget-terapija, kosmētiķe. Izglītība: Rīgas 3. medicīnas skola. Fotoepilācijas un fotoatjaunošanas kursi sertifikāta igūšanai (Maskava, Krievija).

Tatjana Pogrebnaja

Specializācija: sejas kopšana, kosmetoloģija izmantojot kosmētiskos aparātu, depilācija (vaksācija). Pabeidza Starptautisko estētikas skolu. Ieguva profesionālo Zelta diplomu kosmetologijas jomā.

Masāža

Inara Tarasenoka

Pabeidzu 1998.gadā P.Stradiņa Rīgas 2 medicīnas skolu ar medicīnas māsas specialitāti, šajā mācību iestadē pabeidzu klasiskās masāžas pilno kursu, kur  tika piešķirta masieres kvalifikacija. 2002.gadā nokārtoju  masieres sertifikātu.

Jaroslavs Hudožitkins

Specializācija: klasiskā masāža (vispārējā, muguras, apkakles zonas, jostas krustu daļas masāža); anticelulīta masāža; fitnesa masāža; relaksācijas masāža.

Oksana Sirota

Ķermeņa estētikas speciāliste. Darba pieredze 8 gadi. Unikālās masāžas Lomi Lomi, taizemes pēdu masāžas, klasiskās, anticelulīta, limfodrenāžas, relaksējošas un citu masāžu speciāliste.

Nataša Džalagonija

Ķermeņa kopšanas speciālists.

Fizioterapeits

Anda Dubra

Sertificēta fizioterapeite. Fitnesa trenere (trenažieru zāles kvalifikācijā). Sertifikāts "Medical Taping Concept" Basic kinezioloģiskā teipošana.